Shitet Toka Në Magjistralën Prishtinë – Ferizaj, Lagjja Marigona

 • 10,500€
 • 10,500€
Marigona, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
Shitet
Marigona, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo, Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • 10,500€
 • 10,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - LM1
 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 29

Përshkrimi

Shitet Toka Në Magjistralën Prishtinë – Ferizaj, Lagjja Marigona 🛣

 

▶ Kodi: LM1

🚩 Adresa: Prishtinë, Lagjja Marigona

📍 Lokacioni satelitor: https://goo.gl/maps/oP3hgqdgtUUiSHqx7

 

Përshkrimi: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 29 Ari  ✅ 

↕ 170 metra gjatësia ↕  |  ⏮ 17.5 metra gjerësia ⏭

🔷 Toka ndodhet në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, Lagjja Marigona, 12 km  larg nga Prishtina  ✅

🔷 Ka qasje nga rruga kryesore dhe ka infrastrukturen e komletuar  ✅

🔷 Shitet e tëra dhe nuk ndahet në parcela  ✅

🔷 Dokumentacioni i kompletuar  ✅

🔶 Çmimi: 10500€  për  Ari  ✅  (diskutohet)

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Marigona, Preoce, Municipality of Gračanica / Graçanica, 35000, Kosovo
 • Zip/Postal Code 35000
 • Lagjja Marigona
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:07 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - LM1
 • Çmimi: 10,500€
 • Madhësia e pronës: 29 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D