Leshohet lokal me qira ne  ish Lagjen e Spitalit ,Prishtina e re.

 • 1,500€
 • 1,500€
Lagja e Spitalit, Prishtinë, Rr. Holgen Petersen, Rr. Holgen Petersen
Me qira Super ofertë
Lagja e Spitalit, Prishtinë, Rr. Holgen Petersen, Rr. Holgen Petersen
 • 1,500€
 • 1,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZLS82
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Banjo
 • 298

Përshkrimi

Leshohet lokal me qira ne  ish Lagjen e Spitalit, Prishtina e re.

 

 

Kodi:Ls16

Renditja:

►4 banjo 

Sip. 298m²

Çmimi:1500€, dhe Depoziti i obliguar nje qira.

Rr.Helger Pederson, Kompleksi Vëllezrit Asllani, Blloku B2

 

A.D

 

Kontakt:

📲 049 117 118 & 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Rr. Holgen Petersen
 • Qyteti Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on June 27, 2022 at 12:30 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZLS82
 • Çmimi: 1,500€
 • Madhësia e pronës: 298 m²
 • Banjo: 4
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D