Lëshohet banesa me qera 2+1 në Bregun e Diellit

 • 250€
, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 250€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--B153
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Bregun e Diellit

 

►Kodi:B153

►Lokacioni:Bregu i Diellit, Banesat e Bardha

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, Depo, Ballkon.

►Kati 1

►Sipërfaqe:90m²

►Ngrohje me Rrymë, posedon dhe klimë

►Info shtesë: E përshtatshme për Zyre, Ordinanc, lëshohet e pamobiluar.

►Çmimi:250€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

F.M

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on April 28, 2022 at 11:12 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--B153
 • Çmimi: 250€
 • Madhësia e pronës: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi