Lëshohet banesa me qera 1+1 në Dardani

 • 300€
, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--D166
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 1+1 në Dardani

 

►Kodi:D166.

►Lokacioni:Dardani, te Bill Clintoni.

►Renditja:

►Sallon, Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Depo, Ballkon.

►Kati 2 me lift.

►Sipërfaqja:65m².

►Info shtesë: Banesa lëshohet për familjarë, dhe është e gatshme prej 15 Qershorit.

►Çmimi:300€+depozit.

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

[email protected]

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on May 9, 2022 at 9:22 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--D166
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
 • Rrustem Ademi