KT5 Shitet shëpia luksoze ne kodren e Trimave

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet shëpia luksoze ne kodren e trimave

►Kodi: KT5

►Renditja:Kati i parë: 2 Sallona, korridori, 1 banjo me wc, depo dhe kuzhina.
Kati i dytë: 4 Dhoma te fjetjes, 2 Banjo, 2 Ballkona. (njëra dhome e fjetjes posedon dhomë garderobë dhe banjo mbrenda).
Shkallet depërtojnë në katin e tret i cili përfundon me kulm.
Në panifikim është paraparë terasë 130 m2 apo mundësi vazhdimi sipas dëshirës!

►Sipërfaqja tokë është 3 Ari -20 x 15 e parcelizur në fletë poseduese në emërin tim personal.
►Shtëpia është 230 m2.

►Lokacioni: Kodra e Trimave, rruga 27 Nëntori, 25 metra nga rruga kryesore ku qarkullon linja e autobusave 3A, apo afër restorantit ”Princi i Arbërit”.

►Mundësi ndërrimi me banesë në Prishtine dhe kompenzim.

►Çmimi: 150000 euro

► Kontakt :

+38344117118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Adresa

Detaje

Updated on April 22, 2021 at 1:06 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri