Shitet toka 60 ari deri 1.27 Hektar në Dobrevë, Miradi të poshtme.

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

The land for sale from 0.6 – 1.27 Ha.

►Kodi: Nr:16

► Sip: Nga 60 ari deri 1.27 Hektar.

►E përshtatshme për parcelizim, si dhe veprimtari biznesore.

►Pozita strategjike, e rrafshët, me infrastrukturë të kompletuar.

►Në mes fshatrave: (Dobrevë) Miradi e poshtme, dhe Batusë, 3km nga Marigona Rezidence në vijë ajrore.

►Në dy anët ka rrugë. Njëra është e asfaltuar.

045 117 118   &   049 117 118

[email protected]

http://www.facebook.com/demirirealestate   Pëlqejeni faqen që të ndiqni risitë.

http://www.AgjensioniDemiri.com

Adresa

Detaje

Updated on April 27, 2020 at 1:59 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri