Lëshohet banesa me qera 2+1 në Emshir

Emshir / Kalabri, Pristina, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Emshir / Kalabri, Pristina, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - K95
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera 2+1 në Emshir

 

►Kodi:K95

►Lokacioni:Emshir, Banesat e Arabve kullën e parë.

 

►Renditja:

►Sallon me kuzhinë, 2Dhoma gjumi, Banjo, 2 Ballkona.

►Kati 2 me 2lifta.

►Ngrohje me Termokos.

►Sipërfaqe: 85m².

►Info shtesë: Lëshohet për familjarë dhe kohë me të gjatë.

►Çmimi:450€+depozit. (nuk diskutohet)

 

Kontakt     : 049 117 118

Viber          : +38349117118

WhatsApp : +38349117118

 [email protected]

 • Adresa Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Emshir / Kalabri
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 5, 2023 at 11:43 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - K95
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:
Lëshohet banesa me qera 2+1 në Emshir

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D