Banesë me qera 1+1 me qera, Emshir afër UBT dhe OTI.COM

 • 220€
 • 220€
Emshir / Kalabri, Pristina, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Emshir / Kalabri, Pristina, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, , Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 220€
 • 220€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - K58
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Banesë me qera 1+1 me qera, Emshir afër UBT dhe OTI.COM

 

Kodi:K58

Lokacioni:https://goo.gl/maps/NEWFv2FD5gHMvYdaA

 

Renditja:

✅ Sip:75m².

✅ Kati 1

✅ Sallon me kuzhinë, | 1 Dhomë gjumi, |Banjo, |Ballkon

🪑 E gjitha  mobiluar

🔹 Çmimi:220€ + depoziti  (nuk diskutohet)

ℹ Ndalohet pirja e duhanit brenda në banesë. 🚭

 

A.D

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Emshir / Kalabri
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 15, 2022 at 12:25 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - K58
 • Çmimi: 220€
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Detaje shtesë

 • Banesë me qera 1+1 me qera, Emshir afër UBT dhe OTI.COM:

Planet e dyshemesë

image

Description:
Banesë me qera 1+1 me qera, Emshir afër UBT dhe OTI.COM

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D