Troje në shitje në Hajvali & Ulpianë të re

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

🔥🔥 OFERTA TË NDRYSHME🔥🔥

12.8 ari në lagjen Ulpiana e re 👉Kliko këtu

6 troje nga 4.5 deri 5 ari në lagjen Ulpiana e re 👉Kliko këtu

36 ari, ndahen në parcela të vogla sipas kërkesës 👉Kliko këtu

5 deri 10 ari në Hajvali mbi Xhami 👉Kliko këtu

Shtëpi me 5 ari mbi varrezat e Hajvalis 👉Kliko këtu

Mbi 4 hektar lëshohen për ndërtim lagjeje

📞 045 117 118

📧 [email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep

Adresa

Detaje

Updated on November 10, 2020 at 2:13 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri