Shtëpia në shitje, në qendër të Graçanicës

 • 150,000€
 • 150,000€
Graçanicë, Graçanicë, Graçanicë, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10500, Kosovo, Graçanicë, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10500, Kosovo
Shitet
Graçanicë, Graçanicë, Graçanicë, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10500, Kosovo, Graçanicë, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10500, Kosovo
 • 150,000€
 • 150,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - GR2
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 200

Përshkrimi

Shtëpia në shitje, në qendër të Graçanicës 🏡

 

🔷 Kodi: GR2

🚩 Adresa: Graçanicë

 

Renditja: ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 6️⃣ Ari Truall, kurse shtëpia 200m² + ndaras 50m² për banim me 2️⃣ hyrje ✅ 

🔸3️⃣ dhoma të gjumit dhe banjo ✅ 

🔸Salloni me kuzhinë 1️⃣ dhomë e gjumit dhe  banjo ✅ 

🔹Sistemi i ngrohjes qëndrore me pompë për nxemje ✅ 

 

🔵 Çmimi: 150,000 € ✅ 

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   ViberWhatsAppTelegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Graçanicë, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10500, Kosovo
 • Qyteti Graçanicë
 • Zip/Postal Code 10500
 • Lagjja Graçanicë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 28, 2022 at 4:48 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - GR2
 • Çmimi: 150,000€
 • Madhësia e pronës: 200 m²
 • Land Area: 6 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
B S
 • B S

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
B S
 • B S