Shitet shtëpia me 4 hyrje të veçanta / The house for sale in Prishtina / المنزل للبيع

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shitet shtëpia në periferi të Prishtinës.

Kodi: G3

►Adresa: Rruga Gjeravica, Kolovicë. (Pas market Beka pas udhëkryqit të përmendores, rreth 300 metra).

Shtëpia ka shfrytëzim maksimal, dhe ka katër hyrje:

Hyrja 1:
Kati 1: Salloni i madh rreth 6×6 me ballkon, kuzhina veç, 1 dhomë gjumi, Banjo me xhakuzi, korridori.
Kati 2: Dhoma e parë rreth 8×6, dhoma e dytë rreth 5×4, dhoma e tretë 4×4 me ballkon, banjo me xhakuzi, korridori i madh.
Mobiljet e kësaj hyrje dhe kuzhina janë prej të shtrenjtave.

Hyrja 2:
1 dhomë 4×4, 1 banjo 2×3, dhe korridori. (Vetëm kjo është e pameremetuar, ngase ka qenë në plan të bëhet ordinancë).

Hyrja 3:
Salloni me ballkon, 1 dhomë, banjo, korridori. E mobiluar. Ka qenë e dedikuar për musafirë.

Hyrja 4:
Salloni me kuzhinë, banjo, korridori. E mobiluar. Në anën e bodrumit. Këtu është shfrytëzuar për qëndrim gjatë verës.

Nxemja qendrore me dru dhe pelet.

►Shtëpia posedon edhe garazhë, dyert e garazhës dhe oborrit hapen në mënyrë elektronike.

►Këndi për basketboll.

►Në oborr është edhe një verore e rregulluar me dru.

►Shtëpia është ndërtuar për qejfi. Arsyeja e shitjes është shpërngulja në një shtëpi tjetër.

►Sip: 3 ari (trualli me shpi komplet).

🔷 Çmimi: 190.000 Euro. Pranojmë kompenzim banesa.

 

 

 

 

044 117 118     049 117 118

045 117 118     048 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe Merrjep

_________________________________________

ENGLISH:

The houe for sale on the outskirts of the city 3km from the center

►The house has 4 entrances

The first entrance:

The first floor: Big Living room with balcony, the kitchen, one other room, the bath with jacuzzi, and the hallway.

The secod floor: Three rooms, one of them is 8×6, other 5×4, and other 4×4, the bath with jacuzzi, and the hallway.

The second entrance:

A room, a bath and a hallway (this entrance is unregulated)

 

The Third entrance:

A living room with balcony, an other small room, and a bath. Furnished

 

The forth entrance:

A living room with a kitchen, and a bath. Furnished

 

►The Central heating with wood and pellet.

►The garage. Doors of garage and house are electronic.

►Basketball space.

►Greenery.

_____________________________________________________

ARABIC:

البيت للبيع في العاصمة, ٣ كيلوا من المركز.
البيت يوجد في الطريق:
البيت كبيرة ذو أربعة مداخل.
♦المدخل الأول: صالون, مطبخ, أربع غرف, حمامان, شرفتان.
♦المدخل الثاني: غرفة و حمام (و هذا غير منظمة من الداخل)
♦المدخل الثالث: صالون, غرفة, حمام, شرفة.
♦المدخل الرابع: صالون مع المطبخ, و حمام.

البيت له كراج
تدفئة مركزية مع حطب و بليت
أبواب الحديقة و الكراج إلكتروني
يوجد مساحة لكرة السلة

Adresa

Detaje

Updated on February 2, 2023 at 4:46 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri