2 Banesa 1+1 me qera rruga e Germisë, afër AUK

 • 200€
 • 200€
, Prishtinë, , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ--G29
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë

Përshkrimi

2 Banesa 1+1 me qera rruga e Germisë, afër AUK

 

Kodi: G29

Lokacioni: Aleks Buda

 

Renditja:

 

✅Sip.50 m2

✅Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo dhe garazhë

✅Kati i 1

✅Kanë qasje në rrugen: Aleks Buda banesat e batushes nr.100

🔹Çmimi: 200 €+ depoziti

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

    

 

Adresa

 • Qyteti Prishtinë

Detaje

Updated on May 27, 2022 at 1:59 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ--G29
 • Çmimi: 200€
 • Land Area: Prishtine
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhomë dite: 1
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Detaje shtesë

 • 2 Banesa 1+1 me qera rruga e Germisë, afër AUK:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D