Shitet & Lëshohet shtëpia me qera në Taslixhe 1 🏡

 • 1,500€
 • 1,500€
Taslixhe 1, Pristina, Azem Bejta, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Azem Bejta, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
Me qira Super ofertë
Taslixhe 1, Pristina, Azem Bejta, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Azem Bejta, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • 1,500€
 • 1,500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - G19
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 400

Përshkrimi

 Shitet & Lëshohet shtëpia me qera në Taslixhe 1 🏡

 

 Kodi: G19

 Lokacioni:https://goo.gl/maps/WGaj6B3VYHNeNDfm7

 

  Renditja

 

✅ Sip.400 m2 dhe 2,2 ari truall

✅ Sallon i madh, | kuzhina, | 3 dhoma gjumi, | 3 banjo

✅ Ballkon për rreth shtëpisë

✅ Pamjen nga qyteti, dhe oborr të vogël.

✅ Rr. Azem Bejta Nr.1

✅Me dokumentacion te rregullt për shitje.

🔹 Çmimi i qerasë: 1500 € muaji + depozit ( me qera lëshohet vetëm për të huaj)

🔹 Çmimi i shitjes: 375,000 €

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Azem Bejta, Gjinaj, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Taslixhe 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 16, 2022 at 10:27 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - G19
 • Çmimi: 1,500€
 • Madhësia e pronës: 400 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me qira

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet super shtëpi në lagjen Taslixhe 1, në Prishtinë, në periferi të qytetit 12 min larg nga qendra. Posedon oborr të vogël dhe të përshtatshëm për familje me fëmijë të vegjël .

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D