Shiten banesat 2+1, Fushë Kosovë ➡ 84.64 m2 🏢

 • 0
Dardani, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Shitet
Dardani, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FKM 3
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84.64

Përshkrimi

Shiten banesat 2+1, Fushë Kosovë 🏢

 

Kodi:FKM 3

Lokacioni:

 

Renditja

✅ Sip.84.64 m2

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo, shpajz & koridor.

🔹 Kati 1 ➡ 650 euro/m2

🔹 Kati i 4 ➡ 620 euro/m2

🌆 Orientimi perëndim

✔ E gatshme me 31.12.2022

🎏 Rr. Pajazit Islami

 

A.D

 

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardani
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 22, 2022 at 10:43 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FKM 3
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 84.64 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:
Shiten 2 banesa në katet 1 dhe 4 në Fushë Kosovë. Banesat kanë Sip. 84.64 m2 ndërtime të reja, të gatshme me 31.12.2022, banesat gjinden afër Xhamisë së re. 🏢🕌

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D