Shiten banesat 2+1, Fushë Kosovë ➡ 92.27 m2

 • 0
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Shitet
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FKM 2
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92.27

Përshkrimi

Shiten banesat 2+1, Fushë Kosovë 🏬

 

Kodi:FKM 2

Lokacioni:https://goo.gl/maps/VMT5TzhRVVszncf16

 

Renditja

 

✅ Sip. 92.27 m2

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo, shpajz & koridor.

✅ Katet 4 (630 €/m2 ) dhe 7 (600 € / m2)

🌆 Orientimi lindje – perëndim

✔ E gatshme me 31.12.2022

🎏 Rr. Pajazit Islami, Fushë Kosovë

 

A.D

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 22, 2022 at 10:44 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FKM 2
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 92.27 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:
Shiten banesat 2+1, Fushë Kosovë ➡ 92.27 m2

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D