Ofrohet lokali me qera 75 m2 afër Xhamisë së Re, Fushë Kosovë 🏪🕌

 • 450€
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 450€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK91
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Ofrohet lokali me qera 75 m2 afër Xhamisë së Re, Fushë Kosovë 🏪 🕌

 

Kodi: FK91

Lokacioni: afër Xhamisë së Re 🕌

 

Përshkrimi: ⤵

 

Ofrohet lokali me qira 75 m2 në Fushë Kosovë afër Xhamisë së Re, lokali është i ri dhe i sapo lëshuar për shfrytëzim dhe është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste.

 

🔷 Çmimi: 450€ + depoziti

 

 

 Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 • Adresa Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on February 1, 2023 at 5:00 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK91
 • Çmimi: 450€
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D