Ofrohet banesa 1+1 me qera Fushë Kosovë 🏬🕌

 • 160€
 • 200€
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Afatgjatë Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 160€
 • 200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK90
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 57,75

Përshkrimi

Ofrohet banesa 1+1 me qera afër Xhamisë së Re Fushë Kosovë 🏬🕌

 

Kodi: FK90

Lokacioni: Afër Xhamisë së Re  🕌 

 

Renditja: ⤵

📐 Sip. 57,75 m2

✅ Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, banjo dhe ballkon

✅ Kati i 3, me lift

✅ Ngrohja me rrymë

✅ Lëshohet për çifte dhe familjarë 👨‍👩‍👦

✅ Banesa lëshohet e pamobiluar

🔷 Çmimi: 160 € + depoziti ( pa kuzhinë ) nuk diskutohet

🔷 Çmimi: 200 € + depoziti ( nëse montohet kuzhina ) nuk diskutohet 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Pajazit Islami, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on February 1, 2023 at 4:32 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK90
 • Çmimi: 160€
 • Madhësia e pronës: 57,75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Afatgjatë, Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D