FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë.

 • 73,500€
 • 73,500€
, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK89
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin ku ështe Viva Freshi, në rrugen Dardania afer shkollës fillore Mihal
Grameno Fushë Kosovë.

►Kodi:FK89

►Renditja:
►Sipërfaqja:94m² + 55m² terasë.
►Kati I-rë.
►Banesa shitet e mobiluar ose pa mobile.

🔹Çmimi: i baneses me kuzhinë dhe paradhomë 67,000 euro, ndersa komplet me mobiljet tjera 73,500 €.

ℹ Banesa është me dokumente te rregullta.

Kontakt:
044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram
[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on May 17, 2022 at 3:43 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK89
 • Çmimi: 73,500€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë dite: 1
 • Banjo: 1

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
 • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
 • haki.demiri