Lëshohet banesa me qera super e mobiluar 1+1, Fushë Kosovë te Dolce Mia 🏬 ✨

 • 300€
 • 300€
Dardania, Fushë Kosovë, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 300€
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK76
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qera super e mobiluar 1+1, Fushë Kosovë te Dolce Mia 🏬 ✨

 

➡ Kodi:FK76

⏩ Lokacioni: https://goo.gl/maps/fBC6egNMfjpz4g8X7

 

Lëshohet me qera banesa super e mobiluar 1+1, Fushë Kosovë me këtë renditje.

 

Renditja: ⤵

 

✅ Sallon me kuzhinë, | 1 Dhomë gjumi, |Banjo, | Ballkon dhe koridor

✅ Kati i5️⃣, me lift

🔹 Çmimi: 300 € + depoziti  ( nuk diskutohet )

ℹ Banesa lëshohet për afat më gjatë me kontratë 6 mujore.

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 17:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on September 30, 2022 at 8:50 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK76
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D