Shitet banesa 2+1, te Swiss Home Fushë Kosovë 🏬

 • 52,000€
 • 55,000€
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Shitet
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • 52,000€
 • 55,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK38
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1, te Swiss Home Fushë Kosovë 

 

FK38
🚩Rr. Nëna Terezë, afër stacionit  Policor dhe stacionit hekurudhorë, 5 min afër Postës

 

Renditja: ⤵

📐 Sip.92 m²

🔷 Sallon me kuzhinë  |  2️⃣ dhoma gjumi  |  banjo e madhe  |  ballkon dhe depo | 

🔷 Kati 7️⃣ , me 2 lifta

🔷 Ngrohja me rrymë 🔥

🔷 Me fletë poseduese, përkthehet brenda dite 📜

🏗  Ndërtuesi: Swiss Home

🔷 Pamja nga lindja

 

🔸Çmimi: 52,000 €  (Mundësi kompenzimi me veturë  55,000)

 

A.D 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118    ViberWhatsAppTelegram

📧 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 30, 2022 at 10:29 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK38
 • Çmimi: 52,000€
 • Madhësia e pronës: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D