Lëshohet banesa me qira 1+1, Fushë Kosovë mbi Super Vivës te komuna e vjetër 🏬

 • 200€
Fushë Kosovë, https://goo.gl/maps/DhHWgR3U5zJUAfE67, https://goo.gl/maps/DhHWgR3U5zJUAfE67
Me qira
Fushë Kosovë, https://goo.gl/maps/DhHWgR3U5zJUAfE67, https://goo.gl/maps/DhHWgR3U5zJUAfE67
 • 200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK35
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

 

Lëshohet banesa me qira 1+1, Fushë Kosovë mbi Super Vivës te komuna e vjetër 🏬

 

Kodi: FK35

Lokacioni: https://goo.gl/maps/iZGgZ2iWZPSWuD166

 

Renditja: ⤵

 

✅ Sallon, kuzhinë, 1 dhomë gjumi

✅ Banjo, ballkon dhe koridor

✅ Kati i 2️⃣-të

ℹ E lirë prej 1 janarit  2023  (Lëshohet për kontratë 1 vjeçare)

🔷 Çmimi: 200 € + depoziti

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa https://goo.gl/maps/DhHWgR3U5zJUAfE67
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on December 24, 2022 at 12:50 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK35
 • Çmimi: 200€
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D