Fk30 Shiten 2 banesa ne Fushe Kosove

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Shiten banesat ne Fushe Kosove mbrapa vives se vjeter , afer banesave te bardha

►Kodi:Fk30

►Banesat jan ne ndertim e siper dhe pritet te perfundohen ne fund te vitit

►Ndertuesi Model Slovenia

►Banesa me 3 dhoma gjumi(90m²) gjendet ne katin e 7 ndersa banesa me 2 dhoma gjumi(80m²) gjendet ne katin e 6

►Çmimi: 500€

Kontakt

049 117 118  viber & WhatsApp

044 117 118 viber

048 117 118 viber

045 117 118 viber

[email protected]

www.AgjensioniDemiri.com

www.facebook.com/AgjensioniDemiri   Pelqejeni faqën për të ndjekur risitë

Adresa

Detaje

Updated on February 25, 2020 at 4:34 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri