Lokal 100 m2 me qira në lagjen Dardania – Fushë Kosovë 🏪

 • 380€
 • 380€
Dardani, Fushë Kosovë, Çajupi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Çajupi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Me qira
Dardani, Fushë Kosovë, Çajupi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Çajupi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 380€
 • 380€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK228
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Lokal 100 m2 me qira në lagjen Dardania – Fushë Kosovë 🏪
Kodi:FK228
Lokali gjendet ne lagjen Dardania – Fushë Kosovë, më saktësisht mbrapa Viva Fresh 1 katshe , ka një pozicion të mirë dhe me frekuentim, është lokal i ri dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme, si Ordiancë, zyre, call center, depo, etj. Po ashtu posedon tualet.
Renditja:
✅ Sip. 100 m2,
✅ Hapësire e madhe punuese,
✅ Tualet
🔹 Çmimi:380 € + depoziti

 

A.D

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Çajupi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardani
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 31, 2022 at 11:44 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK228
 • Çmimi: 380€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Detaje shtesë

 • Lokal 100 m2 me qira në lagjen Dardania – Fushë Kosovë 🏪:

Planet e dyshemesë

Description:
Lokali gjendet ne lagjen Dardania – Fushë Kosovë, më saktësisht mbrapa Viva Fresh 1 katshe , ka një pozicion të mirë dhe me frekuentim, është lokal i ri dhe i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme, si Ordiancë, zyre, call center, depo, etj. Po ashtu posedon tualet.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D