Shitet banesa 2+1, ne Bresje afër Komunës së re 🏢

 • 600€
 • 600€
Bresje, Fushë Kosovë, Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, , Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
Shitet Super ofertë
Bresje, Fushë Kosovë, Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo, , Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
 • 600€
 • 600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK224
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1, ne Bresje afër Komunës së re 🏢

 

Kodi:FK224

 

Renditja

 

✅ Sip.83 m2

✅ Sallon me kuzhinë, |2 dhoma gjumi,  |banjo, |ballkon  dhe depo

✅ Kati i 1 

📃Me fletë poseduese

🔹 Çmimi: 600€ / m2

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa Bresje, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12010, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Bresje
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on August 4, 2022 at 11:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK224
 • Çmimi: 600€
 • Madhësia e pronës: 83 m²
 • Land Area: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Detaje shtesë

 • Shitet banesa 2+1, ne Bresje afër Komunës së re 🏢:

Planet e dyshemesë

Description:
Shitet banesa 2+1, ne Bresje afër Komunës së re 🏢

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D