Shitet banesa 1+1, rruga Dardania afër hotel Qama

 • 650€
 • 650€
Dardania, Fushë Kosovë, Dardania, Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo, , Dardania, Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo
Shitet Super ofertë
Dardania, Fushë Kosovë, Dardania, Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo, , Dardania, Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo
 • 650€
 • 650€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK223
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 65

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1, rruga Dardania afër hotel Qama

 

Kodi:FK223

 

Renditja

 

✅ Sip.65 m2

✅ Sallon me kuzhinë, |1 dhomë gjumi,  |banjo, |ballkon dhe koridor

✅ Kati i 7-të me lift,

✅ Me fletë poseduese

🔹 Çmimi: 650 € /m2

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Dardania, Zona Industriale, Arbëria 2, Pristina, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Municipality of Pristina, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 26, 2022 at 4:22 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK223
 • Çmimi: 650€
 • Madhësia e pronës: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet banesa 1+1, rruga Dardania afër hotel Qama

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D