Lëshohet banesa 2+1 me qera, Rr. Hajrullah Zymi

 • 180€
 • 180€
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 180€
 • 180€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK222
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Përshkrimi

Lëshohet banesa 2+1 me qera, Rr. Hajrullah Zymi

Kodi:FK222
Lokacioni:https://goo.gl/maps/1ybqdwLwBkHaNVan8

 

Renditja

✅ Sallon me kuzhinë, |2 dhoma gjumi, | banjo dhe ballkon

✅ Banesa është pa mobilje, ka vetëm kuzhinën e montuar

✅ Kati 1

🔹 Çmimi 180€ + (depoziti)

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 22, 2022 at 3:03 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK222
 • Çmimi: 180€
 • Madhësia e pronës: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Detaje shtesë

 • Lëshohet banesa 2+1 me qera, Rr. Hajrullah Zymi:

Planet e dyshemesë

image

Description:
Lëshohet banesa 2+1 me qera, Rr. Hajrullah Zymi

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D