Shitet banesa 2+1, afër furrës Zagrebi- Fushë Kosovë

 • 600€
 • 600€
Dardania, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Shitet Super ofertë
Dardania, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 600€
 • 600€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK221
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 79.4

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1, afër furrës Zagrebi- Fushë Kosovë

 

Kodi:FK221

 

Renditja

 

✅ Sip.79m2

✅ Sallon me kuzhinë, |2 dhoma gjumi,  |banjo, |ballkon dhe koridor

✅ Kati i 7-të me lift, ndërtuesi Mendi Shpk

✅ Me fletë poseduese

🔹 Çmimi: 600 € /m2 (nuk diskutohet)

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 19, 2022 at 3:28 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK221
 • Çmimi: 600€
 • Madhësia e pronës: 79.4 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet banesa 2+1, afër furrës Zagrebi- Fushë Kosovë

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D