Ofrohet Lokali me qera, mbrapa Viva Fresh – afër Green Fruit

 • 250€
 • 250€
Dardania, Fushë Kosovë, 17 Shkurti, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , 17 Shkurti, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
Me qira Super ofertë
Dardania, Fushë Kosovë, 17 Shkurti, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , 17 Shkurti, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • 250€
 • 250€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk214
 • Dyqan / Lokal
 • Lloji i pronës
 • 80

Përshkrimi

Ofrohet Lokali me qera, te Viva Fresh – afër Green Fruit

 

Kodi:Fk214

Lokacioni:https://goo.gl/maps/Z124AeKkaFFU9zzUA

 

Renditja:

✅Sip.80 m2

✅Lokali eshte i ri dhe ne gjendje shume te mire, i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste.

✅Posedon banjo dhe bojler

ℹ Informacion shtese,lokali jepet me qera me kontrate 6 muaj e me gjate, jo me pask se 6 muaj.

🔹Çmimi: 250 € + depoziti

📍 Rrugea 17 Shkurti ne Fushe Kosove.

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 • Adresa 17 Shkurti, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 120000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on May 21, 2022 at 12:17 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - Fk214
 • Çmimi: 250€
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Lloji i pronës: Dyqan / Lokal
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:
Ofrohet Lokali me qera, te Viva Fresh nje katshte, te plastika

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D