Shitet banesa në Fushë-Kosovë 2+1 afër shkollës fillore Mihajl Grameno.

 • 62,000€
 • 62,000€
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Mihajl Grameno Fushe Kosove, , Hajrullah Zymi, Mihajl Grameno Fushe Kosove
Shitet
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Mihajl Grameno Fushe Kosove, , Hajrullah Zymi, Mihajl Grameno Fushe Kosove
 • 62,000€
 • 62,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK205
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 99

Përshkrimi

Shitet banesa 2 +1  në Fushë-Kosovë afër shkollës fillore Mihajl Grameno.

 

Kodi:FK205

Lokacioni:https://goo.gl/maps/TiWBcpfiuvoGX4RYA

 

Renditja: 

✅ Sip.99 m2

✅ Sallon me kuzhinë, | 2 dhoma gjumi, | banjo, | ballkon dhe koridor

✅ Kati i 6, me lift

 ℹ Banesa është e re dhe e pabanuar më parë, dhe një lokacion të përshtatshëm ku të gjitha i ka afër si shkollën, barnatoret, dyqanet ,etj.

🏗 Ndërtuesi Living Group  ( nuk ka garazhë ).

🔹 Çmimi:62.000€

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Hajrullah Zymi, Mihajl Grameno Fushe Kosove
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on August 15, 2022 at 2:13 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK205
 • Çmimi: 62,000€
 • Madhësia e pronës: 99 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

Description:
Shitet banesa në Fushë-Kosovë 2+1 afër shkollës fillore Mihal Grameno.

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D