Lëshohet banesa 1+1 me qira, Fushë Kosovë 🏬

 • 150€
 • 150€
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 150€
 • 150€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK203
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Përshkrimi

Lëshohet banesa 1+1 me qira, Fushë Kosovë 🏬

 

Lëshohet banesa me qira, me 1 dhomë gjumi banesa është e re dhe e pabanuar më parë. Lëshohet e pamobiluar

 

Kodi: FK203

Lokacioni: https://goo.gl/maps/ir7Mk7MHkaFKAeHx8

 

Renditja: ⤵

📐 Sip.61 m2

✅ Sallon me kuzhinë, banjo, ballkon dhe shpajz

✅ Kati i 7️⃣, me 2 lifta  (Objekti 39, Hyrja 2)

✅ Ngrohjen me rrymë

🔹  Çmimi: 150 € + depoziti (nuk diskutohet)

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Hajrullah Zymi, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 27, 2022 at 11:38 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK203
 • Çmimi: 150€
 • Madhësia e pronës: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D