Shitet banesa 1+1  te Apollonia 1, Fushë Kosovë

 • 38,000€
 • 38,000€
Apollonia 1, Fushë Kosovë, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
Shitet Super ofertë
Apollonia 1, Fushë Kosovë, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove, Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
 • 38,000€
 • 38,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk200
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1  te Apollonia 1, Fushë Kosovë

 

Kodi: Fk200

Lokacioni:https://goo.gl/maps/W5xfA1wmmAUEGL899

 

Renditja

 

✅ Sip. 50 m2

✅ Sallon me kuzhine, | 1 dhome gjumi, | Banjo, | 2 Ballkone

✅ Kati i 4, pa lift

✅ Me fletë posduesue, përkthehet menjëherë te Noteri.

 ℹ Banesa super e mobiluar, dhe shitet me mobilje.  Apartamenti ka parkun dhe kopshtin e tij, eshte shume i pershtatshem per familje me femije. 

🔹 Çmimi: 38,000 € i diskutueshëm.

 

A.D

Kontakt: 044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Rr. Nena Tereze, Fushe Kosove
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Apollonia 1
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 4, 2022 at 10:20 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk200
 • Çmimi: 38,000€
 • Madhësia e pronës: 50 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D