Shitet banesa 3+1 te Albedi – Fushë Kosovë

 • 67,000€
Rr.Uglares, Rr.e Uglares, Rr.e Uglares

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk197
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1 te albedi – Fushë Kosovë

Kodi:Fk198

Lokacioni: https://goo.gl/maps/TjNDVMcUEvzSY3eF6

 

▶ Renditja:

✅ Sip.100 m2

✅ Salloni me kuzhinë, | 3 dhoma gjumi, | 2 Banjo, | 2 Terasa

✅ Kati i 8, me 2 lifta

✅ Me fletë poseduese

ℹ Pagesa bëhet kesh dhe jo me pritje, poashtu banesa shitet me mobile.

🔹Çmimi: 67,000 € me mobilje ndersa 62,000 € pa mobilje.

 

A.D

Kontakt:

📲 044 117 118, Viber, WhatsApp, Telegram

📨  [email protected]

 

 

 • Adresa Rr.e Uglares
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Rr.Uglares
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on July 4, 2022 at 11:26 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk197
 • Çmimi: 67,000€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Land Area: Kosovo Kosovo
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Detaje shtesë

 • Shitet banesa 3+1 te Albedi - Fushe Kosove:

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D