Banese me qera 1+1 afer Bau Marketit

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

PĂ«rshkrimi

🏢 Banesë me qera 1+1 afer Bau Marketit

 

Kodi:Fk178

Lokacioni: https://goo.gl/maps/DQB9BXNAqg4KqNJTA

 

Renditja:

 

✅ Banesa gjendet afër fakultetin AAB ose afër Bau Market

âś…Kati i 6, me lift , objekti Apollonia 1

✅ Banesa ka këtë rënditje: Sallon, Kuzhinë, 1 dhomë e fjetjes, banjo e madhe, koridor, balkon dhe është tërësisht e mobiluar.

✅Lëshohet në periudhë afatgjate dhe për familjar

🔹Çmimi: 200€  dhe depozit 150 €

 

L.D

 

Koontakt:

📲044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

 

📨 [email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on March 18, 2022 at 5:42 pm

Infot e kontaktit

S
A D
  • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
  • A D