Banesë 1+1 Me Qira në Fushë Kosovë 🏢

 • 200€
Fushe Kosove, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Fushe Kosove, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • 200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK18
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58

Përshkrimi

Banesë 1+1 Me Qira në Fushë Kosovë 🏢

 

▶ Kodi: FK18

🚩Adresa: Mbrapa stacionit Policor, tek Hekurudha

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/aUoWoiAgF8gHN1Wy6

 

Renditja ⤵

 

📐 Sipërfaqja: 58 mᒾ

🔶 Kati 5️⃣ me lift

🔶 Salloni me kuzhinë | 1️⃣ dhomë gjumi ✅ | Banjo ✅ |

🔶  Ballkon ✅ | Parking ✅ | Ngrohjen qëndrore me rrymë 🔥|

ℹ Info shtesë: Banesa është e Re, e mobiluar, mungon vetëm frigoriferi dhe TV-ja, e pabanuar deri më tani

🔹 Çmimi:  200 €+ depoziti 

 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Fushe Kosove
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:08 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK18
 • Çmimi: 200€
 • Madhësia e pronës: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D