Shitet PentHouse 3+1, në Fushë-Kosovë te mobileria Hajdini 🏛

 • 550€
 • 550€
Fushë Kosovë, Leke Dukagjini, Fushe Kosove, Leke Dukagjini, Fushe Kosove
Shitet Super ofertë
Fushë Kosovë, Leke Dukagjini, Fushe Kosove, Leke Dukagjini, Fushe Kosove
 • 550€
 • 550€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK172
 • Penthouse
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 156

Përshkrimi

Shitet PentHouse 3+1, në Fushë-Kosovë te mobileria Hajdini

 

Kodi:FK172

Lokacioni:https://goo.gl/maps/JKZBQVtMM4ScnAJLA

 

Renditja: 

✅ Sip.156 m2

✅ Sallon me kuzhinë, | 3 dhoma gjumi, | banjo, | 2 ballkona dhe koridor

8️⃣ Kati i 8, me lift

 📃Me fletë poseduese, në qendër të qytetit në rrugën kryesore Nëna Terezë.

🏗 Ndërtuesi Princesha

🌄 Me pamje nga lindja

💶 Çmimi:550€ për m²

 

A.D

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 

 • Adresa Leke Dukagjini, Fushe Kosove
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on August 9, 2022 at 1:56 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK172
 • Çmimi: 550€
 • Madhësia e pronës: 156 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Penthouse
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet PentHouse 3 +1, në Fushë-Kosovë te mobileria Hajdini 🏛

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D