Lëshohet banesa me qira në Fushë Kosovë

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira në Fushë Kosovë
Kodi: FK166 .
Lokacioni: https://goo.gl/maps/givac4P9BJBefo5z6
Banesa gjendet në rrugën për Uglar, 200 metra afër bau market, objekti Linda 10.
Banesa është në katin e 7 posedon dy lifta, parking të mjaftueshëm.
Banesa përbëhet prej dy dhomave të gjumit, salloni me kuzhinë, depo, banjo, dhe ballkon të gjerë.
Banesa lëshohet për çift ose familjar deri në 3 persona max.
Cmimi: 280 euro + depoziti.
L.D
Kontakti: 044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram
[email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on January 29, 2022 at 11:17 am

Infot e kontaktit

S
Lavdrim Demiri
  • Lavdrim Demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Lavdrim Demiri
  • Lavdrim Demiri