Shiten banesat në Fushë Kosovë 🏬

 • 650€
 • 650€
Dardania, Fushë Kosovë, Amir Elmazi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Amir Elmazi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
Shitet
Dardania, Fushë Kosovë, Amir Elmazi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo, Amir Elmazi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • 650€
 • 650€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK128
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë

Përshkrimi

Shiten banesat në  Fushë Kosovë 🏬

 

✅ Kodi: FK128

🚩 Lokacioni: https://goo.gl/maps/iEsKAH52UkUiRTJa6

 

Tipet e banesave në hyrjen A: ⤵

 

Tipi 1 📐 Sip: 63.00mᒾ (me 1️⃣  dhomë gjumi) kati i 2️⃣

Tipi 2 📐 Sip: 88.00mᒾ (me 2️⃣ dhoma gjumi) kati i 6️⃣ dhe 7️⃣

Tipi 4 📐 Sip: 108.50mᒾ (me 3️⃣ dhoma gjumi) kati 1️⃣2️⃣7️⃣

 

 

Pozitë perfekte në lagje, orientim të hapur nga Lindja – Perendimi, çasje të lehtë për tek banesa, izolim të lartë termik, dritare të gjëra dhe deri në dysheme.

Ndër tjerash ky kompleks banesor posedon garazhe nën objekt, hapësirë gjelbëruese dhe park privat për banorë të kompleksit, dy ashensorë në hyrje dhe mirëmbajtje e vazhdueshme.

Kompleksi gjendet në Rr. ”Amir Elmazi” – Fushë Kosovë. 

Gjithashtu ka shumë afër: Aneksin e ri të shkollës ”Mihal Grameno”, Ambulanten e Re të Fushë Kosovës dhe kopshte për fëmijë.

 

📃 Me dokumentacion të rregullt

ℹ Pagesa me mundësi pritje deri 12 muaj 

ℹ Info shtesë: Pritet të përfundojnë në fund të vitit 2022

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora  09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Amir Elmazi, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 12000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 12000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 4, 2022 at 3:49 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK128
 • Çmimi: 650€
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D