FK123 Shitet Banesa në FushëKosovë

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Kodi i Shpalljes:FK123

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

►Me flet poseduese, perkthimi behet menjeher tek Noteri

Kati 5 

Sipërfaqja:75m²

►Banesa shitet me mobilje.

Lokacioni:Rr Kuvendi I Lezhes, kompleksi Model Slovenia afer GreenFruit.

 

Çmimi: 50,000€   I pa diskutueshem me te gjitha mobiljet luksoze

 

[ +383 44 117 118 ]

 

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on February 18, 2022 at 12:43 pm

Infot e kontaktit

S
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Durim Bytyqi
  • Durim Bytyqi