Shitet Banesa 2+1në Fushë Kosovë

 • 50,000€
 • 50,000€
Dardania, Fushë Kosovë, Kuvendi i Lezhes, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , Kuvendi i Lezhes, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
Shitet Super ofertë
Dardania, Fushë Kosovë, Kuvendi i Lezhes, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo, , Kuvendi i Lezhes, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • 50,000€
 • 50,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZFk123
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Përshkrimi

Shitet Banesa 2+1 në Fushë Kosovë

 

Kodi i Shpalljes:FK123

 

Renditja:

Sallon, kuzhine,banjo dhe ballkon

►2 dhoma gjumi

Nxemje qendrore 24H

►Me flet poseduese, perkthimi behet menjeher tek Noteri

Kati 5 

Sipërfaqja :75m²

Lokacioni:Rr Kuvendi I Lezhes, kompleksi Model Slovenia afer GreenFruit.

Çmimi:50.000E me mobilje i pa diskutueshëm

 

 

Kontakt: 049 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Kuvendi i Lezhes, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 120000, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 120000
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on June 10, 2022 at 12:52 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZFk123
 • Çmimi: 50,000€
 • Madhësia e pronës: 75 m²
 • Land Area: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Veçoritë

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D