Ofrohet banesa 2+1 me qira përballë shkollës Mihajl Grameno 🏬🏫

 • 220€
Dardania, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira
Dardania, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 220€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK105
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Ofrohet banesa 2+1 me qira përballë shkollës Mihajl Grameno 🏬🏫

 

➡ Kodi:FK105

📍 Lokacioni: Furra Vlora

 

  Renditja: ⤵

✅ Sallon, kuzhinë me tryezari, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon

✅ Kati i 6, me lift

✅ Ngrohja me rrymë

ℹ  Lëshohet për çifte dhe familjarë 

ℹ  Mungon lavatriçja por në momentin që lëshohet banesa me qira, pronari e siguron lavatriçen.

🔷 Çmimi: 220€ +depoziti 

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

 

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 26, 2023 at 4:17 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK105
 • Çmimi: 220€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D