Shitet Banesa 2+1 në FushëKosovë.

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Fk103 Shitet Banesa 2+1 në Fushë Kosovë.

Kodi:FK103

 

Banesa gjendet tek ndërtesat e Arditi Group në Fushë Kosovë në Lagjen Dardania, pamje nga Lindja

Banesa ka sipërfaqe prej 95m².

Kati 8(i fundit) me ashensor

Sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe një pamje shumë te mire.

🔹 Çmimi: Me mobilje (65000€) dhe pa mobilje (61700€). ➡ nuk diskutohet 

📃 Me parakontratë te noteri.

 

Kontakt:+383 44 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

Adresa

Detaje

Updated on September 8, 2022 at 3:19 pm

Infot e kontaktit

S
haki.demiri
  • haki.demiri

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
haki.demiri
  • haki.demiri