Ofrohet banesa me qira 2+1 përballë Besit Regllazh 🏬

 • 250€
Dardania, Fushë Kosovë, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Me qira
Dardania, Fushë Kosovë, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • 250€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK101
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80

Përshkrimi

Ofrohet banesa me qira 2+1 përballë Besit Regllazh 🏬

 

Kodi:FK102

Lokacioni: Besi Regllazh

Renditja: ⤵

 

✅ Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon

✅ Kati i 2

✅ Ngrohja me rrymë

✅ Lëshohet për çifte dhe familjarë, jo për studentë

ℹ E lirë prej 15 Shkurt

🔷 Çmimi: 250€ +depoziti (diskutohet)

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Shefki Kuleta, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Zip/Postal Code 10012
 • Lagjja Dardania
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 25, 2023 at 10:10 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK101
 • Çmimi: 250€
 • Madhësia e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D