Shitet banesa 3+1, përdhesë te Apollonia A22, Fushë Kosovë ✨

Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Shitet Super ofertë
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK1
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • Garazhë
 • 153.3

Përshkrimi

Shitet banesa 3+1, përdhesë te Apollonia A22, Fushë Kosovë

 

Kodi:FK1

Lokacioni:https://goo.gl/maps/nqeKhv8HBtuRej1w7

 

Renditja

📐 Sip. 153.3 m2 bruto ( 116 m2 neto)

✅ Sallon me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo, WC, 2 ballkona

✅ Me fletë poseduese, shitet me mobilje.

↕ Kati përdhesë, hyrja 4

✅ Garazhë

🏗 Ndërtuesi Tregtia

🎏 Eqrem Qabej, afër Vip Kids

💶  Çmimi sipas marrveshjes

 

🔹 Banesa është mobiluar mjaft mirë dhe gjindet në një lokacion të përshtatshëm dhe të qetë. ✨

🔹 Banesa po ashtu është e përshtatshme edhe për veprimtari të ndryshme afariste pasi që gjindet në katin përdhesë. 🏢

✅  Çmimi sipas marrveshjes me mundësi ndërrimi me ndonjë banesë 2 dhomshe dhe pjesa tjeter me pagesë. 💶

 

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on December 14, 2022 at 10:32 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - FK1
 • Madhësia e pronës: 153.3 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazhë: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet banesa 3+1, përdhesë te Apollonia A22, Fushë Kosovë

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D