Banesë 2+1 Me Qira në Lakrishtë 🏢

 • 500€
 • 500€
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 500€
 • 500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D94
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo

Përshkrimi

Banesë 2+1 Me Qira në Lakrishtë 🏢

Lirohet nga data 1 dhjetor ✅

 

▶ Kodi: D94

📍 Lokacioni: https://goo.gl/maps/wGVVfCggLFafyPBp6

🚩 Adresa: banesat e Nartelit, Lakrishtë

 

Renditja: ⤵

 

✅ Salloni me kuzhinë  | 2️⃣ dhoma të gjumit

✅ Banjo dhe 🚾

✅ Ballkon

✅ Kati 15 me lift

✅ Sistemi i ngrohjes qëndrore me rrymë 🔥

ℹ Info shtesë: banesa është e mobiluar, lirohet prej datës 1 dhjetor

🔹 Çmimi: 500 + depoziti

 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lakrishte
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 18, 2022 at 10:44 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D94
 • Çmimi: 500€
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D