Shitet Gasonjera te Beni Dona 2, në Lakrishte

 • 69,000€
 • 69,000€
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, , Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Shitet Super ofertë
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, , Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 69,000€
 • 69,000€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D75
 • Garsonjere Studio
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 47.45

Përshkrimi

Shitet Gasonjera te Beni Dona 2, në Lakrishte

 

Kodi:D75

Lokacioni:https://goo.gl/maps/gZW2f9os7cjZUGjM9

 

Renditja 

 

✅ Sip.47.45 m2

 

✅ Sallon me kuzhinë dhe banjo

 

✅ Kati i 8 me lift

 

✅ Me fletë poseduese

 

🔹 Çmimi: 69,000€ 

 

A.D

 

Kontakt:+383 49 117 118

Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

 

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lakrishte
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on July 21, 2022 at 1:56 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D75
 • Çmimi: 69,000€
 • Madhësia e pronës: 47.45 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsonjere Studio
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:
Shitet Gasonjera te Beni Dona 2, në Lakrishte

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D