BanesĂ« 2+1 me qera, te Dukagjini Residence 🏬

 • 580€
 • 580€
Lakrishte, Prishtinë, Rruga Xhevded Doda, Prishtina, Rruga Xhevded Doda, Prishtina
Me qira
Lakrishte, Prishtinë, Rruga Xhevded Doda, Prishtina, Rruga Xhevded Doda, Prishtina
 • 580€
 • 580€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D75
 • BanesĂ«
 • Lloji i pronĂ«s
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 1
 • GarazhĂ«
 • 80
 • mÂČ

PĂ«rshkrimi

BanesĂ« 2+1 me qera, te Dukagjini Residence 🏬

 

Kodi:D75

Lokacioni: https://goo.gl/maps/iFsLhBS7qj78XUza9

 

Lëshohet banesa me qira me sip. 80 m2 te Dukagjini Residence. Banesa ndodhet në lokacion mjaft të përshtatshëm dhe qasje të lehtë në të gjithë qytetin.

Banesa është e mobiluar në tërësi, me recepsion dhe sigurim 24/7.  Poashtu banesa ka edhe garazhën.

 

Renditja:

 

📐 Sip. 80 m2

✅ Sallon me kuzhinĂ«, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon

✅ Banesa gjendet nĂ« katin e 8

đŸ”č Çmimi: 580€ + depoziti  (nuk diskutohet)

🅿 Me garazhĂ«

 

H.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📹 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 

 

 

 

 

 • Adresa Rruga Xhevded Doda, Prishtina
 • Qyteti PrishtinĂ«
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lakrishte
 • Vendi Kosove

Detaje

Updated on October 24, 2022 at 8:47 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D75
 • Çmimi: 580€
 • MadhĂ«sia e pronĂ«s: 80 mÂČ
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • GarazhĂ«: 1
 • Lloji i pronĂ«s: BanesĂ«
 • Statusi i pronĂ«s: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D