Banesë Me Qira 2+1 në Lakrishtë 🏬

 • 500€
 • 500€
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Lakrishte, Pristina, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 500€
 • 500€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D168
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Banesë Me Qira 2+1 në Lakrishtë 🏢

Tek Pastiçeria Luçja  🍩

 

✅ Kodi: D168

📍Lokacioni: https://goo.gl/maps/mRdmdPGQabtbJi666

 

 ✏  Renditja: ⤵

 

📐Sipërfaqja: 100 mᒾ | ✅ Kati 3️⃣ | Pa lift (objekti gjithsej 4️⃣ katë)

✅ Sallon 📺 |  Kuzhinë

2️⃣ Dhoma gjumi  🛏

1️⃣ Banjo 🚿  | 1️⃣ 🚾  |  ✅ Depo |  ✅ Ballkon

📌 Banesa është e lidhur me Termokos  🔥

🅿 Ka qasje në parking i cili është i kontrolluar nga Parking Pishtina

ℹ Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për familjarë (jo për studentë)

 

🔶 Çmimi: 500€ + depoziti (diskutohet)

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Lakrishte
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 2, 2022 at 2:08 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D168
 • Çmimi: 500€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D