Banesë 2+1 Me Qira Për Zyre 🏢

 • 1,200€
 • 1,200€
Dardani, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me qira
Dardani, Pristina, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • 1,200€
 • 1,200€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D137
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 100

Përshkrimi

Banesë 2+1 Me Qira Për Zyre  📄

📌 Adresa: Dardani, te Posta e Madhe afër furrës Elisa 🍪

 

▶ Kodi: D137

📍 Lokacioni: https://goo.gl/maps/wYF6bfDQ95aazPqF6

 

Renditja: ⤵

 

📐 Sipërfaqja 100 mᒾ

✅ Kati 1️⃣ pa lift

✅ Salloni ndaras

✅ Kuzhinë me tryezari 

2️⃣ Dhoma (hapsira për punë)

✅ Banjo dhe 🚾

✅ Ballkon të mbyllur

Depo

ℹ Info shtesë: banesa lëshohet me qira vetëm për Zyre 📄  ose Ordinancë 🩺  Laborator 🔬  

📌 lëshohet me ose pa mobilje, sipas marrëveshjes

🔹Çmimi: 1200€  + depoziti 

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞  049/044 117 118  Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Dardani
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on November 9, 2022 at 10:38 am
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D137
 • Çmimi: 1,200€
 • Madhësia e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D