Banesë 1+1 me qira, afër Xhamisë në Dardani 🏬

 • 300€
 • 300€
Dardani, Pristina, Bill Clinton, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bill Clinton, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me qira
Dardani, Pristina, Bill Clinton, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Bill Clinton, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • 300€
 • 300€

Pasqyrë e përgjithshme

Kodi i shpalljes ID: HZ- - D133
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Përshkrimi

Banesë 1+1 me qira, afër Xhamisë në Dardani 🏬

 

 Kodi: D133

 

 Renditja : ⤵

📐 Siperfaqe: 55m²

✅ Sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi

✅ Banjo, ballkon , koridor me dollapa extra,  ngrohja me  Termokos, kati 2 me lift

✅ E mobiluar dhe e renovuar

✅ Banesa gjendet në dardani afër Xhamisë apo te Eli Abi 

  ℹ   Lëshohet per qifte ose familjar afatgjatë

🔷 Çmimi: 300 € + depoziti (nuk diskutohet)

 

 

A.D

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118   Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 

 • Adresa Bill Clinton, Dardania, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Pristina
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagjja Dardani
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on January 3, 2023 at 2:19 pm
 • Kodi i shpalljes ID: HZ- - D133
 • Çmimi: 300€
 • Madhësia e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me qira

Planet e dyshemesë

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D