Shiten 10 Ari truall në Drenas me mundësi Ndrrimi

 • 0
Drenas, Municipality of Drenas / Glogovac, 13000, Kosovo, Municipality of Drenas / Glogovac, 13000, Kosovo
Shitet
Drenas, Municipality of Drenas / Glogovac, 13000, Kosovo, Municipality of Drenas / Glogovac, 13000, Kosovo
 • 0

Pasqyrë e përgjithshme

 • Tokë / Parcelë
 • Lloji i pronës
 • 1000

Përshkrimi

Shiten 10 Ari truall në Drenas me mundësi Ndrrimi 🔁   

mundësia e ndrrimit me banesë me 3 dhoma të gjumit  në Prishtinë në lagjet: Mati 1, Lagjja e Spitalit

 

✅ Kodi: D1

📌Adresa: rruga ”Smalj Heta”  Drenas

📌Lokacioni satelitor:  https://goo.gl/maps/bQ7dX3A5fG2HQsddA

 

📐 Sipërfaqja: 🔟 Ari

ℹ Me infrastrukturë të kompletuar

Ka territor te rrafshtë dhe të përshtatshëm për ndërtim 

📝 Dokumentacioni i rregullt: me fletë poseduese 📝

 

Çmimi: 14000€ | për  Ari

 

B.S

 

Na kontaktoni nga ora 09:00 – 18:00

📞 049/044 117 118 Viber, WhatsApp, Telegram

📨 [email protected]

Kroi i bardhë nr. 74 te PTK-ja, Dardani. 12000 Pristina, Kosovo

 • Adresa Municipality of Drenas / Glogovac, 13000, Kosovo
 • Qyteti Drenas
 • Zip/Postal Code 13000
 • Vendi Kosovo

Detaje

Updated on October 27, 2022 at 11:01 am
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 1000 m²
 • Lloji i pronës: Tokë / Parcelë
 • Statusi i pronës: Shitet

Planet e dyshemesë

image

Description:

Infot e kontaktit

S
A D
 • A D

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
A D
 • A D