Banesë me qira 2+1 në lagjen e spitalit te Vëllezërit Asllani

, , , ,

Pasqyrë e përgjithshme

Përshkrimi

Lëshohet me qira banesa në  ish Lagjen e Spitalit ,Prishtina e re. Rr.Helger Pederson, Kompleksi Vëllezrit Asllani, Blloku B2.

Banesa me qira, pa mobilje vetëm kuzhina e montuar.

Kodi:Ls16

 

Renditja:

Sallon me kuzhinë

► 2 Dhome gjumi

Banjo

►Depo

Ballkon

Kati i 7 

 

Siperfaqja:85m²

 

Çmimi:250€, dhe Depoziti i obliguar nje qira.

 

Kontakt

049 117 118

+38349117118

[email protected]

Adresa

Detaje

Updated on December 6, 2021 at 11:30 am

Infot e kontaktit

S
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi

Pyesni për këtë pronë

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Rrustem Ademi
  • Rrustem Ademi